сите категории

Вентилирана маска

Дома>Производи>CPAP / BIPAP маски>Вентилирана маска

Карактеристики на производот

图片 1

图片 2


Антилизгачки капак на глава со висок квалитет
· Идеална еластичност и воздушна пропустливост за исполнување на фантастична удобност, погодна за чувствителна кожа
· Поминаа тестови за БЛОК за да се потврди добрата биолошка компатибилност, извоз во илјадници земји, како што се европските земји, Јапонија, итн.
·Стилски и доволно цврст за да одговара на сите видови на глави
图片 3
图片 4Микро отвори за вентилација
·Дистрибуираните отвори за вентилација им овозможуваат на членовите на семејството да имаат тивка и спокојна ноќ
· Дизајн на површински испакнатини за да се избегне асфиксија поради покривниот јорган
· Означени со индикации за инсталирање за да ги водат корисниците лесно да се соберат


Приказ на производ
Испраќам барање

Жешки категории

0
Кошничка за испитување
    Вашата кошничка за испрашување е празна