сите категории

Вентилирана маска

Дома>Производи>CPAP / BIPAP маски>Вентилирана маска

маска за цело лице за cpap машина
Ease Fit FMI целосна маска за лице за cpap машина

Ease Fit FMI целосна маска за лице за cpap машина


Карактеристики на производот

图片 1

图片 2


Антилизгачки капак на глава со висок квалитет
· Идеална еластичност и воздушна пропустливост за исполнување на фантастична удобност, погодна за чувствителна кожа
·Стилски и доволно цврст за да одговара на сите видови на глави
· Поминаа тестови за БЛОК за да се потврди добрата биолошка компатибилност, извоз во илјадници земји, како што се европските земји, Јапонија, итн.
图片 3
图片 4


Приказ на производ
Испраќам барање

Жешки категории

0
Кошничка за испитување
    Вашата кошничка за испрашување е празна